BEBEK GELİŞİMİ TAKİP UYGULAMASIYLA HEM BİLGİLENİN HEM DE BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNİ TAKİP EDİN!

BEBEK GELİŞİMİ TAKİP UYGULAMASIYLA HEM BİLGİLENİN HEM DE BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİNİ TAKİP EDİN!

Annelik hamilelikle başlayan ve doğumun ardından yaşam boyu süren, uzun bir maraton. Bu maratonun ileri aşamaları bir yana dursun, henüz yolun başındayken yaşanacak mutluluklar ve yapılması gerekler var. Çünkü anneler doğumun ardından kucağına yalnızca bebeklerini değil, yepyeni sorumlulukları da alıyor.

 

Pediatristlerin 1 Numaralı Tercihi olan bebek bezi markası Prima ise anneleri bu yolculuğunda yalnız bırakmıyor; bebek gelişim takip uygulaması olan Prima Kulübü ile bebeklerin sağlıklı gelişimini izleme olanağı sunuyor. Siz de telefonunuza Prima Kulübü’nü indirin, üye olun ve anneliğe dair bilgi ve fırsatlarla dolu bir dünyaya adım atın.

Prima Kulübü ile annelik hem daha kolay hem daha kazançlı!

Bebek gelişim takip uygulamaları arasında kolay kullanımı ve zengin içerikleriyle öne çıkan Prima Kulübü anne ve anne adaylarına eşsiz fırsatlar sunuyor. Prima Kulübü ile bebek gelişim takip süreçlerine dair verileri derli toplu bir şekilde görebilir, ödül havuzunda biriken kalplerinizle birbirinden özel hediyelere sahip olabilirsiniz.

Zengin fonksiyonlarıyla annelerin yaşamını kolaylaştıran Prima Kulübü kullanması da bir o kadar kolay. Uygulamada bebeğinizin beslenme, uyku düzeni ve boy-kilo gelişimlerini kaydedebileceğiniz sayaçlar bulunuyor. Emzirme sayacı ile bebeğinizin emzirme sürelerini kaydedebilir ve beslenme alışkanlıklarındaki değişimleri izleyebilirsiniz. Boy ve kilo gelişimlerini not alarak fiziki gelişimini kayıt altında tutmak da mümkün. Prima Kulübü’nde bebeğinizin yatış ve kalkış saatlerini uyku günlüğüne kaydederek uyku düzenini de takip edebilirsiniz.

Öte yandan bebeğinizin ilk adımları, ilk sözleri ve onunla geçirdiğiniz keyifli anları unutulmaz kılmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Çünkü Prima Kulübü anılarını ölümsüzleştirmek isteyenlere fotoğraflı veya yazılı olarak günlük not kaydetme özelliği de sunuyor.

 

Prima Kulübü’ne üye ol, Prima aldıkça kazan!

Çocuk sahibi olmak ebeveynlere manevi olduğu kadar maddi sorumluluklar da yüklüyor. Hal böyle olunca aile bütçesini denkleştirmek için tasarruf yapmak kaçınılmaz hale geliyor. Aileleri bu noktada da yalnız bırakmayan Prima Kulübü, üyelerine ödüllerle dolu bir dünyanın kapılarını açıyor:

  • Prima Kulübü’ne üye olanlar Prima aldıkça kazanıyor. Herhangi bir mağazadan satın aldığınız Prima fişlerini okutarak kalp biriktirebilir; biriktirdiğiniz kalplerle ödül havuzundaki onlarca hediye arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
  • Kalp biriktirmek çok kolay. Arkadaşınızı davet ederek, ana sayfadaki anketlere katılarak, uygulamadaki videoları izleyerek ve uygulamaya her gün giriş yaparak bebek bezi almadan da Prima kalbi kazanabilirsiniz.
  • 1 yıllık bebek bezi kazanma şansı da Prima Kulübü’nde! Uygulamayı indirip üye olanlar her ay düzenlenen çekilişle şanslı 5 kişi arasına girerek 1 yıl boyunca ücretsiz bebek bezi kazanma şansı yakalıyor.
  • Uygulamanın bildirimlerini açarak özel günler için hazırlanan etkinliklerden ve hediyelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Hamilelik dönemi ve anneliğe dair tüm bilgiler Prima Kulübü’nde!

Prima Kulübü bir bebek gelişim takip uygulamasından çok daha fazlası. İster gebelik sürecinde olsun ister doğum sonrası, annelik macerasında doğru bilgiye ulaşmak oldukça önemli. Prima Kulübü de uzmanlar tarafından hazırlanan ve bebek gelişiminin tüm evreleri hakkında bilgiler veren içerikleri sayesinde ebeveynlerin bu süreçte ihtiyacı olan doğru bilgiye ulaşmasını sağlıyor.

Uygulamanın keşfet bölümünde yer alan zengin içerikler sayesinde hamileliğe ve anneliğe dair ipuçlarını yakalayabilir; hamileler ve yeni anneler için süper besinlerden tutun çocuklarınızla birlikte evde yapabileceğiniz aktivitelere kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Siz de gebelik, yeni doğan, bebek, çocuk, hamilelik rehberi konularında sürekli güncellenen içeriklere göz atmak için hemen şimdi Prima Kulübü’ne üye olun.

 

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir