ALTUĞ NEZLE OLDU:((

Altuğ pazar akşamı yedikelri birazıcık fazla gelince kustu. Sonra da küçük adamın burnucuğu akmaya başladı.. Çok fena oldu, birden.. Sabahı zor ettim, hemencik Dr. Zermine Hanımı aradım. Sağolsun hızır gibi yetişiyor bize. Henmen ilaçlarını yazdırıd. Bugün birazcık daha iyi.. Sümükleri sanki daha azalmış. Yorgun gibi hafiften. Bu arada bir de azı dişlerini çıkarmaya da çalışıyor.İnşallah kilo vermez..Çünkü iki gündür çok iştehsız. Çok zor yemek yediryoruz. Yaramazlık adına hızı hiç kesilmedi.. Aynen devam ediyor.
Dr. Zermine Hanımın verdiği reçete de Ventolin ile hava avermemiz gerekiyor. Öksürüğe dönmesin diye.. bebkken bir kere kullanmıştık. Fakat Altuğ şimdi çok hareketli.Ne yapacağım diye düşündüm. Eve  ginice makineyi hazırladım. Motor kısmının üstüne örtü örttüm ki korkmasın diye.. Ucundaki maskeyi de çıkardım.

Ve Altuğ’a hava vermeye başladım. Çok ilgisini çekti. İlkten bir irkildi, sonra o kadar çok sevdi ki oyun oynuyoruz sandı. Tüm geceelinden düşürmedi…
Bunu böyle atlattık..İnsallah hastalığı ilerlemeden oğluşum iyileşir…

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.