ÇOK MUTLUYUM

Bugün çok güzel iki haber aldım. Birincisi, yakın arkadaşımın ablasının (birkaç kere tüp bebek denemesine rağmen hamile kalamamıştı) hamile kaldığını hep beraber öğrenmem, ikincisi ise kliniğimize gelen, benimle aynı dönemde iki kere düşük ve bir kere de dış gebelik yaşamış bir hastamızın gebelik haberi( bebeğin kalp atışlarını duyduk. bunu şimdiye kadar hiç duymamıştık)

Gerçekten çok sevindim. Ben İstanbul cerrahi hastanesinde tüp bebek bölümünde koordinatör olarak çalşıyorum. İşim gerçekten zor.Hastalarımız zor …..
Bunun yanısıra ben de iki kere düşük yapmış biri olarak ,hastalarımızı daha iyi anlayabiliyorum….Bugünkü haberlerden sonra benim de içim de bir hareketlenme oldu….Kısmet, isteyen herkesin ,istediği zaman da bebeği olması dileğiyle…

Check Also

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?   Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken bebeğinizin konforu ve …

2 Yorumlar

  1. merhaba.iki bebeğim)) de artık kocaman oldular..ama annelik işte))içinde bebek olan herşeyi seviyorum..blogunuz çok hoş ve samimi.dileğinize katılıyorum..

  2. leyya; çok teşekkürler,bloğumu takip etmeniz beni çok memnun etti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.