Ana Sayfa / Emzirme / Lansinoh® 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh® 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası

indir (8)
Anne sütü bebek için en önemli besin kaynağıdır. Doğdukları andan itibaren bebeğin neye ihtiyacı varsa anne sütü bu özelliğe sahip olacaktır. Bol bol emzirmek anne sütünün devamlılığı çok önemlidir. Bazen ilk günlerde ve ya daha sonraki dönemlerde anne sütünün miktarında sıkıntı olabilir. O zaman bol bol emzirmenin yanı sıra sütünüzü sağmanız, göğse olabildiğince ileti vermeniz gerekecektir. Yine ilk günlerde göğüslerdeki süt bebeğin ihtiyacından fazla gelebilir ve sütü sağmak gerekebilir. Bu süreç de iyi bir pompa hem sizin hem de bebeğiniz için çok önem kazanacaktır. Bu nedenlerden dolayı hamilelik döneminde ve ya yeni anne olduğunuzda iyi bir pompaya sahip olmanız gerekir.
Lansinoh® 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası ile süt sağmak çok daha hızlı ve konforludur. Her iki göğüsten aynı anda süt sağmanıza olanak tanır; bu sayede minimum zamanda maksimum verimlilik sağlar. Belirli aralıklarla süt sağan anneler için ideal bir pompadır. Uyarı ve sağım fazı bebeklerin doğal emiş ritmini taklit ederek süt üretiminin başlamasını ve devamını sağlar.
Uyarı Fazı: Hızlı ve düşük emiş gücüyle memeyi süt üretimi için uyarır.
Sağım Fazı: Daha yavaş ve derin emiş gücüyle sütü memeden dışarı çıkartır.
İkili bir pompa olduğu için sanki ikiz bebek emziriyormuş hissi yaratır. Ve bu da sütünüzün artmasına yardımcı olur. İsterseniz tekli pompa gibi de kullanılıyor olması da ayrı bir özelliktir.
Hem sizin konforunuz hem de sütünüz için idela bir pompadır, bu süt sağma pompasını almanızı tavsiye ederim)

Check Also

Mochi Süt Toplama Pompası

Mochi ile Süt Sağma Mochi ile Süt sağmak Bebeklerimizin hayatına ilk başlangıcından itibaren emzirmeyi , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir