Benebaby ile Gaz Masajı eğitimlerimiz

 

image image

 

image image image image

Benebaby, bebekleri için çok güzel ürünleri olduğu için bu yıl işbirliği halinde olup, sizlerle yıl boyunca ücretsiz bebek masajları yapacağız.

image

Benebaby özellikle gazı olan kolik bebekler için içeriğinde kimyon ve vasellin bulunan bir masaj kremi çıkardı. Benebaby Calming Massage Cream.Ellerinize sürdüğünüzde bile bıraktığı his muhteşem. Benebaby Calming Massage Cream, bebeklere uygun masaj hareketleri ile bağırsakları fiziksel olarak uyararak, kolik ve gaz şikayetlerinin önlenmesine yardımcı olur; rahatlatıcı etki sağlar.

Getiğimiz gün bir gün boyunca 17 bebek ve anne ile bebek masajı yaptık.

Bebek masajı biliyoruz ki hem bebek hem de anne için çok faydalı, bebek- anne arasındaki bağlanmayı güçlendiren, anne sütünün bile artmasına katkı sağlar. Özellikle ilk yıl içinde rutinleri seven bebekler için masaj uykuya geçiş konusında da fayda sağlamaktadır.Ben kendi oğlumu her gün banyo yaptırıp, masaj yaptım. Halen banyo ve masaj bizim için güzel anları içerir.

Bebek masajının yanında özellikle bebeklerin gaz sıkıntısı oldupunda masaj bağırsak hareketlerini etkileyerek bebeği rahatlatır.

Ben bebeklere gazı nasıl rahat çıkarabilecekleri masaj tekniklerini anlatırken, Benebaby gaz önleyici kimyonlu kremini kullandık. Lokal olarak kullanılan kimyon bebekleri nasıl rahatlattığını hep birlikte annelerle birlikte deneyimledik.

Bundan böyle her ay 2 gün 4 seans Benebaby ile Bebeklere Gaz Masajı yapacağız.

Bu ay 18 Şubat 12:00-14:00 arasında Benebaby ile Bebeklere Gaz masajı yapacağız.Ücretsiz gerçekleşecek bu masaja sizde bebeğinizle katılmak isterseniz ; bebeimgeliyor@gmail.com iletişim bilgilerinizi yazarak kayıt olabilirsiniz.

Check Also

Yenidoğan Bebeklerin Cilt Bakımı Ve İpuçları

YENİDOĞAN BEBEKLERİN CİLT BAKIMI VE İPUÇLARI   Bebekler doğduklarında pamuk gibi ciltleri vardır. Ama çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.