BEBEKLE GEZME ÇANTASI

BEBEKLE GEZME ÇANTASI

 

Bebeğiniz olduktan sonra dışarı çıkmak için tüm malzemelerinizin yanınızda olması anneyi çok rahatlatır. bende oğlum bebekken dışarı çıkarken yanıma yedekli pek çok şey alırdı. Benim çantamda yedek kıyafet bol oluyordu, sadece. sebebi de Altuğ çok kusan bir bebek olduğundan dolayı.

 

Yurtdışında annelerin çok sevdiği Skip Hop bebek bakım çantaları Konforlu, hafif, şık ve kolayca temizlenebilir malzemeden üretilen Skip Hop bebek bakım çantaları, özel aparatı sayesinde bebek arabalarına kolayca asılabilir veya omuzda taşınabilir. Bütün Skip Hop bebek bakım çantalarında yumuşacık alt açma minderi mevcuttur.

Videomda detaylı olarak paylaştım. Aşağıda da linklerine ulaşabilirsiniz. www.pinkbluebaby.com sitesinden alabilirsiniz. Hatta size özel indirim kodum da var.Tüm alışverişinizi tamamladıktan sonra kod kısmına ”mutlubebekler” yazarsanız % 20 indirim olacaktır.

Skip Hop Forma Sırt Çantası: http://www.pinkbluebaby.com/Skip-Hop-…

Skip Hop Pipetli Suluk: http://www.pinkbluebaby.com/Skip-Hop-…

Skip Hop Atıştırmalık Çerez Kabı: http://www.pinkbluebaby.com/Skip-Hop-…

Skip Hop Paslanmaz Çelik Termos: http://www.pinkbluebaby.com/Skip-Hop-…

Skip Hop Mama Önlüğü: http://www.pinkbluebaby.com/urun/skip…

Momeasy Bambu Müslin Örtü: http://www.pinkbluebaby.com/urun/mome…

Momeasy Müslin Örtü: http://www.pinkbluebaby.com/Momeasy-M…

Momeasy Önlük: http://www.pinkbluebaby.com/urun/mome…

Check Also

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?

Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken Nelere dikkat etmeliyiz?   Yenidoğan bebeğinizin odasını hazırlarken bebeğinizin konforu ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.