Ana Sayfa / Bebek Bakımı / MomeasyMüslin Uyku Yeleği Lansmanı

MomeasyMüslin Uyku Yeleği Lansmanı

Bebeimgeliyor Anne Bebek eğitim merkezimde Momeasy müslin uyku yeleği lansmanını gerçekleştirdik.

Merkezime bizi takip eden 17 anne, Bebek ve uyku markasının sahibesi Uyku eğitimi veren Sinem Gerger Akınal , Momeasymüslin markası, Hassasanne Ece Kumkale ve benim katılımıyla gerçekleşti.

Momeasy müslin uyku yeleği Üretim müdürü ürün hakkında ve Uyku Eğitmeni Sinem G. Akınal Bebeklerde uyku alışkanlığı hakkında bilgi verdi.

% 100 pamukla üretilmiş 2 katlı Momeasy Uyku Yelekleri bebeğin her ortamda güvenliğini ve konforunu sağlar.  Özellikle uyku sırasında bebeklerin üstlerinin açılmasını engeller böylece bebeği soğuktan korur.  6.aydan 36.ay’a kadar kullanım özelliğine sahiptir. Ayrılabilen ön ve arka parçalar sayesinde bebekler rahatça hareket edebilir. Her yandan açılabilen çıt çıtları sayesinde yeni yürümeye başlayan bebekler için kapalı ve açık şekilde kullanılabilir, bebeklerin bezi kolayca değiştirilebilir.
Momeasy Müslin
Müslin, zamanın ve medeniyetlerin test ettiği, değişik kullanım alanları ile annelerin hayatını kolaylaştıran dünyanın en eski dokuma kumaşlarından biridir. Momeasy Müslin, Türkiye’nin en doğal, en sağlıklı, en trend müslini olmasının yanı sıra yurtdışında birçok ülkeye ihraç edilerek dünya anneleri ve bebekleriyle de buluşmaktadır.
Boyutları;
6-12 ay
12-18 ay
18 ay-2yaş

Hem ürünü tanıdık hem de Uykuyu öğrendik. Katılan ve bizi takip eden anneler için bir süprizim var. www.pinkbluebaby.com alışveriş yaparsanız %20 indirim için kod; mutlubebekler kullanabilirsiniz.

Bebeğinizin uykusu için ; www.bebekveuyku.com

Check Also

0-1Yaş Uyku Düzeni

Bebeğiniz yeni hayatını öğrendiği gibi uykuyu da öğrenmesi gerekmektedir. Bunun için bebeklerimize uyku rutini oluşturmalıyız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir