Ana Sayfa / Genel / Altuğ

Altuğ

Sevgili oğluşum yemek yemek yerine mama sandalyesini yemek derdine düştü. Şu sıaralar azıları kabaradığı için iştahsızlık,yemeği zorlarsak da kusma olayımız var. Bu dişler bir an evvel çıkıp da bitse , oğluşum da biz de babasıyla rahatlatacağız.Oğlum yemek yemediği için içim acıyor resmen…Çocuğum doğmadan evvel , diğer anneler bu tip sözler söylediğinde abarttıklarını düşünüyordum. Olay öyle değilmiş.. Oğlum ağzını açıp, yedikçe çok mutlu oluyorum. İştahsızlık ve kusma olayı üst üste olduğunda , ben çok gergin oluyor ve her yemek esnasında bu enerjımı de oğluma geçiriyorum. Bu duruma alışmalı ve soğuk kanlıolmalıyım. Fakat bu pek söz konusu da değil,ama bakalım..
Oğluşumun dişelri bir an evvel çıksın, herşey yoluna girmesini temenni ediyorum…

Check Also

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi

Duracell’den yeni çocuk güvenliği teknolojisi Tüketici pillerinde lider markalardan Duracell, 2016, 2025 ve 2032 lityum …

One comment

  1. Lara inanılmaz salyalandı her yer gölet, kulaklarını çeke çeke sarkıttı ama hala önde diş miş yok gelen-görünen, Bunlardan sonra azıları da böyle bekleyeceğiz demek . cidden çıksalar da rahatlasak, iştahsızlık ve ateş yorucu oluyor. Kolay Gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir