7 MAYIS GÖZTEPE PARKI EMZİRME REFORMU, EMZİREN ANNELER BULUŞMASINDAN GÖRÜNTÜLER

7 Mayıs sabahı Altuğ’unun hastalığının hafiflemiş olmasını ve havanın da iyi olmasını istiyordum, nitekim de öyle oldu. Bir önceki günle hiç alakası yoktu. Hava nefis, Altuğ da fena değildi.

Ben işten gelir- gelmez Altuğ’uyu hazırladım ve Göztepe parkına babamızla beraber gittik. Göztepe parkında bir sürü anne ve baba çocukalrıyla etkinliğimize katılmışlardı. Çok güzel bir ortam vardı. Sanal ortamda konuştuğum birçok arkadaşımla yüzyüze tanışma fırsatı bulduk. Çekiliş de süperdi. Emzirmeye devam eden anneler için verilen lansinoh numuneleri, emzirme yastıkları,Aisha hediyelikleri….hepsi çok güzeldi.

Malesef Altuğ’unun hastalığından dolayı biz fazla o ortamda kalamadık. Ama yine de kısmen de olsa orada olmak beni çok heyecanlandırdı ::))
Latife ve Alev’in çektiği fotoğraflar ise muhteşemdi.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.215012671850502.60497.154569637894806 buradan Latife’nin çektiklerini görebilirsiniz.
İnşallah bundan sonra ki etkinliklerimiz de bu canlılıkda geçer..Etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkürler..

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.