ALTUĞ ARTIK BİLİME DESTEK OLUYOR:))

Geçenlere de blogcuanne’nin bloğunu okurken bu yazısıyla karşılaştım. Prematüre ve ikiz bebeklerin dil gelişimiyle ilgili bir çalışma yapılıyormuş.
Benim de oğlumun konuşmasıyla ilgili kafam da bir sürü soru işareti olduğu için hemen bloglarına baktım. Bunun üzerine de Nihan Hanıma hemen emaiil atarak, bu projeye katılmak istediğimi yazdım. sağolsun hemen geri döndü. Dün için sözleştik.
kapıdan girdiğinde Altuğ ile süper bir ilişki kurdu. Altuğ da Nihan Hanımdan çok hoşlandı. Ellinden tutup, hemencecik odasına götürdü…
İki hafta da bir kere gelip Altuğdaki gelişmelri takip edeceklermiş.
Altuğ’unun konuşmaları hakkında konuştuk. Bana çok güzel bilgiler verdiler.Kafam da olan soru işaretlerinin cevaplarını buldum. Onun için de Nihan Hanıma ayrıca çok teşekkürler..
Bebeğiniz konuşmaya başlamadı ya da tek tek kelimeler söylüyorsa bu çalişmaya katılabilirsiniz. hem bebeğinizin dil gelişimini yakından uzmanlar tarafından takip edilmiş olur, hem de bilime katkı:))

Sizde ilgilenirseniz Nihan Hanımın bloğu: http://istanbultwinstudy.blogspot.com/

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.