Deneyimli Anneler buluşuyor İstanbul toplantısına davetlisiniz…


DeneyimliAnneler görsel.jpg

Büyük buluşmaya, sarılmaya, kucaklaşmaya, deneyimlerimizi paylaşmaya bekliyoruz. Hayat anneysen ve annelerle deneyimlerini paylaşıyorsan güzel çünkü…


Deneyimli Anneler buluşuyor, tecrübelerini ve yaşadıklarını paylaşıyor!


Türkiye’nin en çok okunan anne, çocuk yazarları Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar Reyhan Özyiğit elele tutuştular, yeni anneleri bilinçlendirmek için Türkiye’yi gezmeye başlıyorlar.


Büyük buluşmaların ilki 13 Ekim 2012’de Göztepe Optimum Outlet‘de gerçekleşecek.Saat 15.00’de başlayacak, anne, baba adayları, yeni anneler ve babaların davetli olduğu organizasyon sürprizler ve armağanlar ile dolu kalabalık bir buluşma olacak.


Buluşmalar il il düzenlenecek, çalışan annelerin de rahat katılması için hafta sonları olacak ve ilk üç buluşma, İstanbul, İzmir ve Ankara ‘da yapılacak.


Hayatta en önemli şeyin “paylaşmak” olduğuna ve gerçekte yaşanan tecrübelerin annelerin hayatını kolaylaştıran en önemli değer olduğuna inanan HT Hayat Yazarları Nora Romi, Nilüfer Kas ve Pınar Reyhan Özyiğit ülkemizin farklı illerinde düzenlenecek“Deneyimli Anneler Konuşuyor”buluşmalarında anne ve babalara bebek bakımından, banyoya, uykudan, beslenmeye, eğitimden, spora kadar bir çok konuda deneyimlerini aktaracaklar, soruları cevaplayacak ve anneleri sürprizlere doyuracaklar…Ontex Türkiye Pazarlama Müdürü Müge Hasbay Öztunç’un moderasyonunu yapacağı Anne Buluşmaları’nın ilkine, 13 Ekim Cumartesi günü Göztepe Optimum Outlet‘de, saat 15.00’de bekliyoruz herkesi…


Hayat anneysen ve annelerle deneyimlerini paylaşıyorsan güzel çünkü…


Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.