Altuğ, Balmumcu Sevgi Yumağı Anakulunda Maskeli Balo’da

Sevgi Yumağı Balmumcu’a giden Altuğ, Yaz okulu müfredatıyla okuluna devam ediyor. Geçen sene Ağustos da başlayan Altuğ’unun okul macerası büyük bir istekle devam ediyor.
Çok sevdiği Özlem öğretmeni ve okul sahibi Aytunç Bey’i çok seviyoruz. Çok ilgililer. Altuğ da 1 yıl içerisindeki gelişme süper:)) Altuğ merdiven inip-çıkmayı, sırada beklemeyi, tuvalet eğitimini ,emzik sorununu okulda halletti. Yemek bizim halen devam eden en büyük sıkıntımız. Halen okulda dahil sebze yemeyen oğlum diğer yemeklerini kendi kendine yiyor. Yumurta asla yemeyen Altuğ paşa yumurta yiyor. Sebzelerden sadece arada çok az bamya yerken buna taze fasulyeyi de ekledi.Meyve yeme alışkanlığını da okulda edindi.Sadece kakaolu süt içerken şimdi okulda inek sütü diye sade süt de içiyor.
Bunların dışında sosyal yönü hızla gelişti. Zaten evdeyken etkinliklere çok alışkındı şimdi iyice gelişti.
Okulda güzel bahçeleri var. Güzel güzel oyunlar oynuyor. Parka gidemedik diye üzülmüyoruz. Kışın okulda sinema ve tiyatroya gitti.Sinema ve tiyatroyu yerlerinde seyretmesi de çok hoşumuza gitti.
Geçen aylarda Galatasaray Spor kulubunda yüzmeye yazdırdık Altuğ’uyu. 3 hafta zor gitti. Ağla ağla duruyordu. O nedenl iptal ettik. Okulda yüzme dersleri başlayınca göndermeye karar verdik. Öyle ki orayı çok sevmiş. Sanırım Timuçin diye bir öğretmeni varmış. Onunla nasıl eğlendiklerini anlatıyor.
Anlayacağınız biz oğlumuz mutlu diye Altuğ da Sevgi Yumağına gittiği için mutlu:))

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.