KIDS NOOK ÇOCUK KİTAPEVİ VE MASAL AKADEMİ’DE;

 
ALTIN PORTAKAL ÖDÜLLÜ OYUNCUDAN MASALLAR…
Altın Portakal ödüllü oyuncu Beste BEREKET,
her ay farklı bir dünya klasiği masal ile Kids Nook Çocuk Kitabevi
Ve Masal Akademi’ de çocuklar ile buluşuyor…
 
 
 
   Geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan ve günümüzde neredeyse unutulmaya yüz tutmuş hikaye anlatıcılığı sanatını yaygınlaştırmak  ve yeni nesillere aktarmak üzere düzenlenen proje kapsamında, ünlü oyuncu Beste Bereket’te her ay yeni bir klasik masalla çocukların karşısına çıkacak. Ünlü oyuncu ilk masal anlatımını 16 Kasım Cumartesi saat 13: 00 de Kids Nook Çocuk Kitabevi ve Masal Akademi’de Pinokyo masalını 3-12 yaş çocukları ile birlikte anlatacak.
Sözlü iletişime dayalı interaktif olarak gerçekleşen masal anlatımlarında çocukların dinleme, konuşma, hayal gücü, beden dili gibi becerilerini geliştirebilmelerine destek olunuyor. Çocuklar, teknolojinin tüm cazibesine alternatif, masalların hayal güçlerinde uyandırdığı büyülü dünyanın tadına varma imkanı bulabiliyor.
 
Tarih:16 Kasım Cumartesi
Saat: 13:00-14:00
Dil: Türkçe
Yaş: 3-12 yaş
 
Kids Nook’un tüm özel etkinliklerini Facebook sayfası ve İnstagram sayfalarından takip edebilir ya da 0 212 324 07 06’ nolu telefondan bilgi alabilirsiniz

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.