İSTANBUL FLORENCE NİGHİTNGALE HASTANESİ TÜP BEBEK DE ANNE DESTEK TOPLANTISI

Dün 2. sini yaptığımız Anne Destek toplantımız çok güzel geçti. 2 deneyimle anne misafirimiz oldu. Tedaviye başlayacak ve negatif denemeleri olan anne adayları dertleştiler, bizlerden bilgiler aldılar. Kadın- kadına sohbet ettik.
En sevindiğim de ilk toplantımıza katılan anne adayımızın 2. toplantımıza da gelmesi oldu. İlkinin ona ne kadar iyi geldiğinden bahsetmesi, doğru yolda olduğumuzun ispatı oldu.
Bu işin psikolojik yanından çoğunlukla bahsedildi. Ne zaman anneler rahatlamışlar, o ay ki denemeleri tutmuş ve bebeklerine kavuşmuşlar. Bu o kadar önemli ki:)) Lütfen sizde tedavi sürecindeyseniz, lütfen kafanızı rahatlatacak meşguliyetler bulun kendinize.Evet bu çok kolay değil belki, ama çok çok işe yarıyor.

Bu toplantıları her ay yapacağız. Her ay toplantımıza profesyonel birini davet etmeyi planlıyorum.
iLki için kafamda fikirler var:))

Eğer sizde tedavi olacaksanız, tedavi olmuş ve bebek sahibiyseniz, olumsuz denemeleriniz varsa lütfen gelin!!! Tamamen ücretsiz olan bu toplantılar sizi rahatlamanıza yardımcı olup, bu süreçte tek olmadığınızı size gösterecek!!

İlgilenirseniz;ertugrul.esra@gmail.com e-mail atarak kayıt yaptırabilirsiniz….

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.