Get-It & ABC Design Zoom Bebek Arabası

 

İkizlerin ya da küçük bir kardeşin doğumundaki sevinç basitçe tarif edilemez.
Ancak bu çifte sevinç paketleri (ikizler) bazı zorlukları da beraberinde getiriyor…
Bebek arabasının aile hayatındaki rolü her zamankinden daha önemli hale geliyor.
“ZOOM” ikiz yada iki çocuklu bebek arabası; sevdiğiniz özgürlük ve esnekliği korumanıza izin verir.
Hem oturma ünitesi, hem portbebe, hem de araba koltuğu ile kullanılan tasarıma sahiptir… Bu tasarım sayesinde her iki bebek/çocuk dışarıyı rahatça görebilmekte ve hemen hemen aynı yükseklikte olacaklarından sağlık ve güvenle gezmenin tadını çıkartacaklar.
Tek sıra halindeki formu nedeniyle kaldırımlarda rahatça sürebilme avantajını size yaşatırken ve kompakt katlanma şekliyle ve tekerleklerinin basitçe çıkması nedeniyle size ilave yer tasarrufu sağlayacaktır.
Zoom ile çocuklarınız yada ikizleriniz hem eğlenip hem de dünyayı birlikte keşfedebilecekler…
Birbirlerine bakabilecek, gülüşüp oyunlar oynayacak yada sana bakacak yada oturup manzaranın tadını çıkaracak… Sonunda da yorulduklarında rahatça uyuyabilecekler…

☺ Ben senin yol arkadaşın olacağım.
Bebeğiniz her zaman yanınızda olabilir…
Araba ile seyahat etmek hayatınızın bir parçası mıdır? O halde araç koltuğunuzu yanınıza alın. Sadece birkaç basit adımda araç koltuğunuzu Salsa 4 bebek arabanız ile entegre ederek seyahat sistemine dönüştürebilirsiniz.
*Ana kucağı için uygun adaptör gereklidir.

☺ Dünyayı senin için durdururum.
Mola zamanı mı? Pratik ve kolay işleyen park frenleri kaymayı önler.
Freni devre dışı bırakmakta çok kolay ve hızlıdır.

☺ Benimle güvenle uyuyabilirsin.
Dünya heyecan verici bir yerdir, ancak bebekler yeterince uyku alamazlarsa keşif için güçsüz olurlar. Ayarlanabilir sırt dayanağı, yüksekliği ayarlanabilir ayak dayama sistemi ve yeni doğan bebekleriniz için dahil portbebe ile bebeğiniz kolayca uykuya moduna geçirir.

☺ Ben yaratıcı düşünürüm.
En İyi Konfor için aksesuarlar;
Birçok aksesuar seçimi bebek arabanızın kimliğini oluşturur
Bazı aksesuarlar mükemmel bir havalandırma sağlarken, bazı aksesuarlarda bebeğinizi güneşten korur, ısıtır ve bebeğinize her türlü konforu sunar

☺ Kendimi küçültebilirim.
Salsa 4 en küçük otomobil bagajına sığabilir. Her otomobil bagajında ​ bebek arabası taşımak için yeterli alan yoktur. Yerden tasarruf etmek için tüm ABC Design Bebek Araba modellerini katlayabilirsiniz. Daha da kompakt bir boyut elde etmek için, tek düğmeyle tekerlekleri çıkartarak ciddi yerden tasarruf edebilirsiniz.

☺ Ben senin mutlu seyahat arkadaşınım.
Senin ve çocuğun için en uygun sürüş konforu
Bebek arabası sürmek güç iştir. Fakat bizim bebek arabamızda değil. Uyumlu bilyalı rulmanlar tekerleğin sürüş partikülleri çok pürüzsüz ve etkilidir. Entegre edilmiş tekerlek süspansiyonları dengesiz ve engebeli yollarda konforlu sürüş keyfi sağlar.

☺ Sizi desteklerim.
Bebeğiniz için sağlıklı oturuş / yatış…
Bebeğinizin dünyayı ister uykudayken ister oturarak sizinle beraber keşfeder. Ayarlanabilir sırt dayanağı, bebeğinizin konforu için optimize edilmiş, ergonomik oturma ve yatma pozisyonunu sunar.

☺ Ben Annecik ve Babacığı da düşünürüm.
Boy farklılıklarını da Hesaba katarak tasarladık
Kısa yada uzun; Bebek arabası kullanırken “Duruş Bozukluklarından” dolayı kimse acı çekmek zorunda değildir. Ayarlanabilir elcik boyu ile bebek arabası boyunuza göre uyarlanmaktadır.

☺ Sizinle her gün bir maceradır.
Sürüş keyfinizin önüne hiçbir engel çıkamaz.
Yollar bebek arabası kullanımı için zordur. Süpermarketlerdeki slalomlar ya da sokaklardaki engeller. Bunlar artık sizin için problem değil. En keskin virajlarda bile döner tekerlekler en uygun manevra kabiliyeti sağlar.

☺ Sana göz kulak olurum.
Bebeğiniz için mükemmel destek ve koruma…
Bebeğiniz yerinde duramıyorsa endişelenmeyin. 5 bağlantılı emniyet kemeri ile bebeğiniz düşmelere veya koltuğun dışına kaymalara karşı optimal şekilde emniyet altına alınmıştır.

☺ Seni korurum.
Zararlı güneş ışınlarına karşı mükemmel korunma
Yaz zamanları bebek arabası ile en çok zaman geçirdiğimiz dönemdir. Bu yüzden bebeklerin güneş ışığından ve sıcaklıktan korunması önemlidir. Geniş Güneşliği (tente) ile bebek arabamız bebeğinizi güneşten korur ve gölgelik sağlar

☺ Her şeyi düşündüm.
Aksesuarlar seçenekleri tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunar.
Pratik, basit ve akıllı: şemsiye, biberon tutucu, ayak koruyucu kılıf, çok fonksiyonlu organizatör çanta gibi aksesuarları doğrudan bebeğinizin arabasına takabilirsiniz. ABC Design aksesuarlarınızı; her iki tarafında da koltuk veya kola takılan dört bağlantı noktası vardır.

☺ Benimle birlikte zorlukların üstesinden gelebilirsin…
Hava her zaman güvenilir olmaz. Ama bebek arabanıza güvenebilirsiniz. Bu su geçirmez koruyucu ile güneş mola verebilir.

Check Also

9-12 Ay Bebek Menüsü

Artık bebeğiniz pek çok şeyi deneyimledi. Yavaş yavaş akşam öğününe başlıyoruz. Bu aydan sonra artık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.