Esra ile Blw Facebook grubuma katılmak ister misiniz?

IMG_8794

Baby led weaning, beni takip eden anneler bilirler. Son dönemde en çok ilgimi çeken bir konu!

Ek gıda sürecinde alternatif bir yöntem. Anne sütü ağırlıklı beslenen bebeğin , kendi kendine yemesi için desteklenen ve kendi kendine yemek yemesi sağlanan bir yöntem. Bence mucize!

Bebeğin kontrolünde ilerliyor olması, ek gıda sürecinin eğlenceli ve biraz kirli olmasını seviyorum sanırım:)

Altuğ da denemeye başladığım ve sonunda çok rahat bir geçiş sağladık. Benim oğlumun dışında da pek .ok anne gerek benimle yüzyüze katıldıkları seminerlerimde gerek de online seminerlerim yoluyla tanışıp, cesaret alarak başladığı ve sonunda çok da mutlu oldukları bir yöntem.

Özellikle instagram hesabımdan beni takip eden annelerin daha fazla ilgisini çekiyordu. Bir süre instagramn da devam ettim, tanıtmaya, annelerle paylaşmaya.

Gün yayıncılık da bu yöntemin en iyi kılavuzu ”O tabak bitecek”adlı kitabı da çıkarınca bu yöntemi artık annelerle kolayca uygulamaya başlayabildi. Sizde bu kitabı alıp-okumak isterseniz birçok kitabevinde ve online kitap satıcılarında bulabilirsiniz.

Be daha da fazla anneyle bu bilgileri paylaşmak, onların deneyimlerinden ben ve diğer annelerinde faydalanması için facebook da #esraileblw grubunu açtım:))

Çok kısa süre oldu ve hızla büyüme devam ediyoruz:))

Siz de bu yöntemi başlamak ya da deneyimlerinizi paylaşmak iserseniz facebookdaki Esra ile Blw  grubumuza bekleriz!!!

6 Nisan da 16:00-18:00 arasında #esraileblw grubumda online olacağım. Sizlerin sorularını cevaplarkenb, deneyimlerinizi de paylaşmanız bekleyeceğim:))

#esraileblw grubuna katılma isterseniz;tık tık:))

 

Check Also

BLW- Bebeğin Kendi Kendine Yeme Yöntemi

BLW- Bebeğin Kendi Kendine Yeme Yöntemi   BLW (Bebeğin Kendi Kendine Yemesi – Baby-Led Weaning), …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.