Tüp bebek destek toplantısı

CKM DAVET

 

 

 

Üremeye yardımcı tedavi teknikleri

Siz de Tüp Bebek Tedavisi olmuş olamamış herkesi, deneyimlerini paylaşmak veya sorularına cevap almak için bekliyoruz.

Bebek sahibi olmak çoğu çiftin en çok istediği şeylerden biridir. Ne yazık ki, bazen işler istediğimiz gibi ilerlemeye bilir. Küçük bir desteğe ihtiyaç duyabiliriz.

O zaman da üremeye yardımcı tedavi tekniklerinden faydalanabiliriz. Bu üremeye yardımcı tedavi tekniklerinin en önemlisi de; Tüp bebek tedavisidir.

Bu tedavi süreci bazı çiftler için tek denemeyle mutlu sonuçlanan bir tedavi şekli olabileceği gibi bazıları için de zor ve çoklu denemelerden oluşan bir süreç olabiliyor.

2 yıl önce çalıştığım özel bir hastanenin tüp bebek bölümünde başlattığım Tüp Bebek Destek toplantılarını işten ayrıldıktan sonra da devam ediyorum.

Melinasmom bloğunun sahibesi ve birçok tüp bebek denemeleri sonucunda güzel kızına kavuşan Merve Öztürk ile Ocak ayında Hürriyet sponsorluğuyla gerçekleştirdiğimiz Tüp bebek destek toplantısının yenisi 22 Nisan da gerçekleşecek.

Bilimsel sponsor olarak Kadıköy Şifa Sağlık Grubu bu sefer bizlerle olacak.

Tüp Bebek Destek Toplantımızın programı;

22 Nisan 2015 tarihinde saat 13: 00-16: 00 arasında Caddebostan Gösteri Merkezinde gerçekleşecek.

Sevgili Merve açılış konuşmasını yapıp, ‘’Doğru nefes almanın doğurganlığa pozitif etkisinden’’ bahsederken ben çalıştığım dönemdeki deneyimlerimden bahsedeceğim.

Kadıköy Şifa Sağlık Grubundan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr Yasemin Yakut ‘’Doğurganlık nedir? Çiftler ne zaman üremeye yardımcı tedavi tekniklerine başvurmalılar’ı’’, Tüp bebek Ünitesi Direktörü Dr. Engin Erginsu da ‘’Tüp Bebekte laboratuvar uygulamalarının klinik başarıya etkisini ‘’ bizlere anlatacaklar.

Siz de Tüp bebek tedavisi olmuş ve bebek sahibi olmuşsanız, bebek sahibi olamamışsanız, tedavi sürecindeyseniz veya tedavi olmanız gerekiyorsa deneyimlerinizi paylaşmak veya sorularınıza cevap arıyorsanız bekliyoruz.

Gelmek isterseniz, ertugrul.esra@gmail.com iletişim bilgilerinizin olduğu bir email atmanız yeterli olacaktır.
Gelin, tanışalım sohbet edelim..

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.