2015 İBS Fuarından:))

IMG_6744

 

Bu yılda İstanbul Anne bebek çocuk fuarında Lansinoh ile birlikteydim. 3 gün süren bu fuar benim için tüm yılın özeti gibi oluyor. Ne yaptım, ne kadar anne biriktirdim? hepsini toptan gördüğüm bir fuar oldu.

Lansinoh emzirme ile ilgili çalıştığım, emzirme  döneminde sanırım hemen herşeyini kullandığım emziren anne dostu bir marka. Bu fuarda bunu ispatlamış oldu. Bu yıl İBS Fuarında anne dostu markalara ödüller verildi. Ödül verdikleri markaları anneler belirlemiş olması çok güzel. Yaptığınız işin sonucunu net olarak görüyorsunuz .

IMG_6749

Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi İBS Ödülleri’nde Annelerin Seçimi Ödülü’nü aldı. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda yaklaşık 4000 annenin seçimiyle Lansinoh NaturalWave Biberon ‘İnovasyon Ödülü’ne layık görüldü. Lansinoh, annelerin bebeklerini daha uzun süre emzirebilmeleri için onlara yenilikçi çözümler sunmaktadır. 

İBS Fuarı boyunca her gün seminerlerim de oldu. Bu seminerlere gelip beni dinleyen ve destek veren annelere ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Tüm Lansinoh ekibi de İBS Fuarı boyunca standa gelen bilgi alan, soru soran ve tanışmak isteyen herkese güler yüzle karşıladılar. Onlarla birlikte aynı ortamda olduğum ve beni de kendi ekiplerinden biri gibi karşıladıkları için başta Derya Hanıma ve tüm ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim:))

Umarım önümüzdeki yıl boyunca tüm annelere birlikte yardımcı ve destek vermek dileğiyle:))

Check Also

Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz!

  Onkim ile Bebeğe Hazırlanıyoruz! Keyifli ve heyecanlı bir dönemin başındayken merak ettiğiniz ve belki …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.